Acun Ilıcalı olmasa terk ederdim!

2.Sayfa programına katılan o ses türkiyenin galibi Mustafa Bozkurt, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

O Ses Türkiye Yarışmasının jürilerini de değerlendiren Mustafa Bozkurt, Mustafa Sandal için O herkesin gönlüne hitap etmesini biliyor dedi.

SONRADAN ARAMIZ DÜZELDİ

Hadisenin de kulağıyla gönlünü birleştiren samimi ve güzel bir sanatçı olduğunu dile getiren Mustafa Bozkurt, Hülya Avşar ile aralarındaki soğuk rüzgarlara da açıklık getirdi. Bozkurt konuyla ilgili olarak; Hülya Avşar ile aramızda başta bazı yanlış anlamalardan dolayı bir soğukluk oldu, ama sonradan aramız düzeldi dedi.

HÜLYA AVŞAR AHMET KAYA DÜŞMANI DEĞİL
Küçüklüğünden beri Hülya Avşara hayran olduğunu söyleyen Mustafa Bozkurt şu ifadelere yer verdi: Genelde Hülya Avşarın bana karşı yorumları negatifti, ama oradaki eleştirileri benimle ilgiliydi; Ahmet Kaya ile ilgili değil. Hülya Avşarın Ahmet Kaya düşmanı olarak gösterilmemesi gerekir.
Yarışmadaki bazı olumsuz tepkilerden çok sıkıldığını belirten Mustafa Bozkurt, Acun olmasaydı yarışmayı terk ederdim dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir