Can Tanrıyar Saldırıya Uğradı

Televizyon yapımcısı Can Tanrıyar, Cuma akşamı Etiler’deki bir restoranda saldırıya uğradı. Burna kırılan Tanrıyar, ameliyata alındı.

Petek Dinçöz’den olaylı bir şekilde boşanan Can Tanrıyar Etiler’de yumruklu saldırıya uğradı. Burnu kırılan Tanrıyar ameliyat edildi.

Saldırıyı Twitter hesabından duyuran Tanrıyar, kendisine saldıranlarla ilgili olarak “Urfalı olduğunu ve Petek ve annesiyle ilişkisi olduğunu söyleyen abuk subuk adamlarla mücadele ediyorum. O Petekle annesi adına arayan Urfalı grup mu, yoksa tesadufi birisi mi bilmiyorum. Kimsenin gunahını alamam” dedi.

Tanrıyar, Twitter’daki hesabında şunları yazdı:

“Yahu ağzımı bozucam şimdi!.. Bir ameliyattan çıktım, 14.30da ikinci ameliyata giricem, Urfalı olduğunu ve Petek ve annesiyle ilişkisi olduğunu söyleyen abuk subuk adamlarla mücadele ediyorum, kafayı yemiş birileri hala neler yazıyor. Ayıp be!. Ben onlardan ve bunlardan nasıl kurtulucam?. Alnım dikişli, birazdan kırılan burnum ameliyat edilecek, utanmadan neler yazıyorlar. 2 saat uyumam lazim ameliyat öncesi.

SALDIRGANLAR KİM?

O Petekle annesi adına arayan o Urfalı grup mu yoksa tesadufi birisi mi bilmiyorum. Kimsenin gunahını alamam. Ama tek gerçek birazdan yine ameliyata girecek olmam. Çünkü burnum da kırılmış. Neyse, hiç önemli değil. Koptum desem de bu konu beni sanki ilelebet takip edecek gibi! Bana uzak dur diyenler de görsün. Uzak durduk ne oldu. Buyrun!.. Neyse aslan gibiyim, bunlar benim için ufak tefek şeyler! Biz neler gördük! Şu burun operasyonu öncesi biraz uyumam gerek. Dostlara teşekkürler.

MERAK ETMEYİN, İYİYİM

Hastanede yatıyorum. Bir saate kadar genel anestezi ile kirik burun için ameliyat olucam. Alnım dikildi, problem yok. Telefonlari açamiyorum. Konusacak halim yok çünkü. Arayan dostlarım merak etmesin, iyiyim. İnsallah bu duruma, bir kaç gün once haberler gonderen kendini Urfali bir grup okarak tanıtıp Petekle annesinin adanı veren kişiler tarafından düşmemişimdir. Bu beni su anki acımdan daha cok acıtır!. İnsallah tesaduftur. İnşallah rastgele birileridir.

İSİM VERMEDEN PETEK DİNÇÖZE ÇAĞRI

Birirleri(!) bari beni olmasa da şoförüm Engini arayip bizle ilgisi yok dese de içim rahatlasa… Yoksa önemli değil, alnımın patlaması, burnumun kırılması. Ama 3 gün önceki mesajlardan sonra yaşanan bu tesaduf insanın için fena acıtıyor!.. Fena!..

İnsallah ameliyattan sonra goruşmek üzere. Allah size sağlık versin. Ayrıca biliyorum ki polis yapani bulur…

Çıktım ameliyattan, iyiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir