Ece twitter’dan hırsızı afişe etti

Ünlü sunucu Ece Erkenin babası Noyan Erkenin telefonu dün akşam üstü Fulyada bir eczanede çalındı. Hırsız cep telefonunu çalarken güvenlik kamerasına takıldı. Olayı twitter sayfasından duyuran Erken, güvenlik kamerası görüntülerini de paylaştı.

Erkenin twitterdan paylaştığı görüntülerde hırsız telefonu alıp kaçıyor. Takipçilerinden hırsızın fotoğrafını paylaşmalarını isteyen Erken, Lütfen retweet edin, Fulya Semt Eczanesinde babamın cep telefonunu çalan hırsız! Fulyada göz göre göre babamın cep telefonunu çaldı.

Allah hepimizi bunlardan korusun. İnşallah yakalanır. Ayıp ya kaç yaşındaki adamdan utanmamış. Göz göre göre, bu tiplerin cesaretine inanamıyorum. Cana geleceğine mala gelsin tabii ki ama böyleleri de içimizde barınamasın inşallah. Şimdi deşifre edince diğer eczanelerden aramışlar belirttiğim adresi, daha önce de para çalmaya çalışmış, mimli demek” açıklamalarını yaptı.

Bir takipçisinin Belki onu suça iten geçerli bir nedeni vardır şeklindeki yorumu üzerine sinirlenen Erken, Yahu ekmek mi çalıyor? Genç, eli ayağı tutan ama çalışmayan! 60 yaşındaki insanın telefonunu çalana acımak cevabını verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir