Dizi Fragmanları Genel Haberler

Tatar Ramazan 9. Bölüm Sezon Finali

Tatar Ramazan 9. bölüm sezon finali atv izle. Kirmastılıyı oğlu Fehmi öldürüyor! Ramazan, Abdurrahman Çavuşu nasıl öldürecek? Süreyya oğlunun kimden olduğunu açıklıyor.

Tatar Ramazan 9. bölüm sezon finaliyle ekranlara gelmeye gün sayıyor. Tatar Ramazan ekralarda kısa zaman içinde sevilen bir dizi haline geldi. Her hafta yeni bölümleriiyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Tatar Ramazan dizisi bu hafat sezon finali yapıyor.

Tatar Ramazanda heyecan devam ediyor.Tatar Ramazan sevdiği kadının kocası ile karşı karşıya gelir.Ramazan en yakın arkadaşlarından birini kaybettiği için hüzün dolu dakikalar yaşar.

Tatar Ramazan heyecan ve hüzün dolu bölümü ile 21 haziran Cuma akşamı ATV ekranlarında. Başrollerinde Bülent İnal, Türkan Yılmaz, Ahmet Mekin, Serpil Bierschwale ve Server Mutluyu izlediğimiz Tatar Ramazanda Süreyyayı bulmak için Ekremin fabrikasını basan Ramazan, Ekremle baş başa kalır.

Ekrem, elinde silahı olmasına rağmen Ramazana müdahale edemez. Tarıktan Süreyyaya nasıl ulaşabileceğini öğrenen Ramazan, onu bulur. Tüm bunlar yaşanırken Süreyya hastanede yalnız, perişan, çaresiz ve bitaptır. Tecrit odasının kapıları açılıp da yeniden onu uyuşturmaya gelen hemşireyi görünce can havliyle kaçarak hastanenin çatısına sığınır. Süreyya intihar etmeyi planlarken, Ramazan onu kurtarmaya gelir. Süreyya ise artık bu sefer Kerimle ilgili gerçeği Ramazana söylemeyi planlamaktadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir