Show tv Yılanların Öcü Dizisi 23. bölüm fragmanında ölüm kalım savaşı

Show tv Yılanların Öcü Dizisi 23. bölüm fragmanında ölüm kalım savaşı Show TVde ekrana gelen Fakir Bayburtun aynı adlı romanından uyarlanan Yılanların Öcü dizisinde heyecan hız kesmiyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yılanların Öcü 23 bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümden son gelişmeler

Fakir Baykurtun ünlü eseri Yılanların Öcünden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, bu hafta yine tansiyonu yüksek bir bölümle izleyicileri ile buluştu.

Yılanların Öcünün son bölümünde; Şans bu sefer Fatma ve Bayramın yanındadır. Kamuranın adamları onları evde bulamazlar. Fakat Bayram, annesi ve kardeşine yapılan eziyeti öğrenip delirmiş gibi, öfkeyle köye döner. Fatma ise Kamuranla imam nikahlı olduğunu öğrenen Irazcanın söylediklerinin etkisindedir. Irazcanın istediği gibi Bayramın hayatından çıkıp gidecek midir?

Kamuran ise Zonguldaklıya Bayramın yerini söylemesi karşılığında tüm dertlerini bitirecek, reddedilemez bir teklifte bulunur. Zonguldaklı, kızının ve ailesinin hayatı için bu teklifi kabul edip Bayramı satacak mıdır? Fatmanın kendi ameliyatı için Kamuran ile nikahlandığını öğrenen Ömer kendisinden hiç beklenmeyen bir şey yapacaktır. Kamuran ise Bayramdan sonsuza kadar kurtulmaya kararlıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir