Güneşin Kızları yeni diziden ilk fragman yayınlandı

Güneşin Kızları yeni diziden ilk fragman yayınlandı şte Kanal Dnin iddialı dizisinden ilk görüntüler
Güneşin Kızları dizisi 1. bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Kanal Dde Haziran ayında başlayacak olan Güneşin Kızları dizisinin konusu belli oldu. İşte ilk fragman

Kanal Dnin, yapımını Süreç Filmin üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celenin yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğaturun kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Ardanın yer aldığı yeni dizisi “Güneşin Kızları”, Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Çekimleri, önceki gün İzmirde başlayan ve İstanbulda devam edecek olan Güneşin Kızlarının setinden ilk kareler basınla paylaşıldı.

Güneşin Kızları; tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni Güneşin, yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbula taşınması ile gelişen olayları konu alıyor. Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, usta isimleri ve genç yetenekleri kadrosunda bir araya getiren Güneşin Kızları, şimdiden büyük merak uyandırdı.

GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİ 1. TANITIM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir