Göç Zamanı dizisi Star TV

Göç Zamanı dizisi Star TV Son Hürrem Vahide Perçin’in yeni dizisi Göç Zamanı’nın erkek başrol oyuncusu belli oldu

Göç Zamanı dizisi oyuncuları ve yayın kanalı.. Göç Zamanı dizisinde kimler oynuyor konusu nedir?

Star Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Göç Zamanı’nın erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını Limon Film’in üstleneceği dizinin kadın başrol oyuncusu Vahide Perçin olmuştu. Dizinin erkek başrol oyuncusu için Uğur Polat, Mehmet Aslantuğ ve Bülent İnal ile görüşülmüş fakat hiçbirinden olumlu yanıt alınamamıştı. Dizinin erkek başrol oyuncusu için ise Talat Bulut ile anlaşıldı. Hatırlanacağı üzerine Talat Bulut ve Vahide Perçin, 2007 – 2008 yıllarında Annem dizisinde iki sevgiliyi canlandırmıştı.

Dizinin yönetmeni de belli oldu. Annem, Sakarya Fırat ve son olarak Diğer Yarım dizilerinin yönetmenliğini üstlenen Veli Çelik, ”Göç Zamanı” dizisinin yönetmeni oldu. Dizinin çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak.

Vahide Perçin ve Selçuk Yöntem Göç Zamanı isimli dizide buluşuyor.

Meryem Uzerli’nin ayrılığının ardından geçen sezon Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Vahide Perçin, yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Bir yandan da eski eşiyle açtığı akademide genç oyuncular yetiştiren Perçin’in yeni projesinin adı “Göç Zamanı” Göç Zamanı dizisi geçen sene de gündeme gelmiş ve dizide Mehmet Aslantuğ, İpek Tuzcuoğlu ve İclal Aydın’ın isimleri geçmişti. Ancak dizi daha sonra ertelenmişti. Limon Yapım imzalı Göç Zamanı için şimdi yeni isimlerle hazırlık yapılıyor. Dizinin yayınlanacağı kanal için ise Star TV’yle görüşmeler sürüyor. Dizinin yönetmen koltuğuna ise Perçin’in Annem dizisinde beraber çalıştığı Veli Çelik oturacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir