Kaderimin Yazıldığı Gün dizisine sürpriz oyuncu

Kaderimin Yazıldığı Gün’e sürpriz oyuncu Kaderimin Yazıldığı Gün dizisine ünlü bir oyuncu katılıyor

Ünlü oyuncu Deniz Türkali Kaderimin Yazıldığı Gün dizisine katıldı..İşte yeni rolü..
Star TV’nin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’e ünlü bir oyuncu katıldı. Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Serdar Özer, Hakan Meriçliler, Goncagül Sunar, Gül Onat ve Metin Çekmez gibi isimlerin paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Dudaktan Kalbe’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ ve son olarak ‘Galip Derviş’te rol alan deneyimli oyuncu Deniz Türkali dahil oldu. Kaderimin Yazıldığı Gün, yeni bölümleriyle her Salı 20.00′de Star’da!

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 42. BÖLÜM KONUSU (3 KASIM SALI)

Kahraman ve Elif aşklarına güvenerek bir araya gelmeyi başarmışlardır. Aşk kazanmıştır sonunda. Maksut ise komadadır. Elif’in ona sıktığı kurşun bir çok hayatın kesişmesine sebep olacaktır. Defne ise Elif’e karşı yine yenilmiştir. Üstelik Elif ve Kahraman hala resmi olarak evlidirler. Ama pes etmek de Defne’nin kitabında yazmaz. kaderimin-yazıldığı-gün-3

Müjgan ve Celal’in arkadaşlığı giderek ilerlerken, Kahraman onlardan önemli bir konuda yardım ister. Elif bunu duyunca şaşkına dönecektir. Öte yandan hiç ummadığı biri Kıymet’in karşısına çıkar. Geçmişte yaptıklarının hesabını verme zamanı gelmiştir.

Elif ve Kahraman aşklarını doyasıya yaşarken, imzasız tehdit mektupları Yörükhanlarda büyük bir paniğe yol açar. Yakup işi araştırmaya başlar ama tabii ki sorunu yine Kahraman’ın çözmesi gerekecektir. Olaylar giderek büyürken, Kahraman kritik bir karar almak zorunda kalacaktır. Konakta hayat yepyeni bir serüvenin eşiğindedir artık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir