Kiralık Aşk dizisine yeni bir oyuncu katıldı

Kiralık Aşk dizisine yeni bir oyuncu katıldı Kiralık Aşk dizisinde Deniz rolünü kim oynuyor? İşte Kiralık Aşk’ın yeni oyuncusu

Kiralık Aşk dizisine Deniz rolüyle Devrim Yalçın da katıldı.
Star TV’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk’a yeni bir oyuncu dahil oldu. Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın, başrollerini ise Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Melisa Şenolsun, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen’in paylaştığı yapıma son olarak ‘Krem’de rol alan Devrim Yalçın dahil oldu. Yönetmenliğini ile de tanınan Yalçın, dizide Deniz karakterine hayat verecek. Kiralık Aşk, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00′de Star’da!

KİRALIK AŞK 15. BÖLÜM KONUSU

Aşk onları yeniden bağlayacak mı? Defne her şeyi anlatmaya karar verdi! Neriman’ın oyunundan ancak böyle sıyrılabilir.

Ömer’in kalbi paramparça, aklı sorularla dolu. Birlikte bu açmazdan çıkabilecekler mi? Yeniden birlikte olmanın yolunu bulabilecekler mi? Defne, Ömer’in peşinde. Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna edecek.

Bu arada Deniz geliyor. Hem de gümbür gümbür! Büyük bir savaş başlayacak! Sinan’ın, Yasemin’in, Necmi’nin ve en önemlisi Defne’nin tarafını seçmesi lazım.

Sude ise gelişiyle bütün dinamikleri alt üst ediyor. Arkasında sırlarla, sorulacak hesaplarla çıkıp geliyor.

İsmail’in Yasemin’le ilişkisi, şok bir gelişmeyle birden bire yön değiştiriyor. Yasemin, İsmail’i çok ama çok şaşırtıyor.

Defne Ömer’siz, Ömer Defne’siz yapamıyor. Aşk, onları yeniden bağlayacak ama nasıl?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir