Poyraz Karayelde büyük şok! Poyrazın oğlu Sinan öldü mü?

Poyraz Karayel’de büyük şok! Poyraz’ın oğlu Sinan öldü mü? Poyraz Karayel’de Poyraz’ın oğlu Sinan vuruldu. Ahmet Kaya’nın şarkısıyla verilen sahnede Sinan’ın babası Poyraz’ın kucağında hareketsiz yatması Sinan öldü mü sorusunu akıllara getirdi.

Poyraz Karayel dizisinde silahla vurulan Poyraz’ın oğlu Sinan öldü mü?

Poyraz Karayel dizisi nefes kesen bir bölüme yeni sezona merhaba dedi. Poyraz Karayel’in yeni bölüm finalinde Poyraz’ın oğlu Sinan vuruldu. Ahmet Kaya’nın şarkısıyla verilen sahne dizinin hayranlarını üzüntüye boğdu. Silahla vurulan Sinan’ın babası Poyraz’ın kucağında hareketsiz yatması Sinan öldü mü sorusunu akıllara getirdi.

Poyraz Karayel’in Çarşamba akşamı ekrana gelen yeni sezon ilk bölümü soluksuz izlendi. Twitter’da akşamın en fazla konuşulan konusu olan Poyraz Karayel TT listesinde 1 numara oldu. Dizi Bahri Baba ve adamlarının hapise girmesi, Poyraz’la Ayşegül’ün ayrıldığı olaylardan 3 ay sonrasında başladı. Ayşegül bir Yunan adasında tek başına tatil yaparken, polisliğe geri dönen ve baş komiser olan Poyraz Karayel’in kendisi için sahte kırmızı bülten çıkarmasıyla bulundu!

Ayşegül’ü alarak İstanbul’a dönen Poyraz Karayel, Türkiye’ye gelen bir devlet başkanını yapılacak suikasti ise tesadüfen engelleyince terör örgütünün de hedefi haline geldi. Dizinin son sahnesi ise herkesi etkiledi. Sinan’ın doğum gününe palyaço kılığında gelen iki saldırganı farkeden Poyraz adamlarla boğuşurken silah ateş aldı ve Sinan vuruldu. Sinan’ı kanlar içinde yerde yatarken gören Poyraz’ın sahnesi izleyenlerin aklına Sinan öldü mü sorusunu getirdi. Ahmet Kaya şarkısı eşliğinde verilen final sahnesi akıllarda soru işareti bıraktı.

Kadrosuna Özkan Uğur, Hare Sürel, Fırat Çelik, İdil Fırat gibi isimleri dahil eden ‘Poyraz Karayel’de olayların üstünden 3 ay geçmesiyle Yunanistan’da başladı.

Yapımcılığını Limon Film’in yaptığı ve başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın yer aldığı dizinin yeni sezon konusu şöyle:

Aradan 3 ay geçmiştir ve Poyraz hala Ayşegül’ün nerede olduğunu bulma peşindedir. Ayşegül ise bir Yunan adasında kendisine yeni bir hayat kurmuştur, hatta bu hayata dahil olmaya gönüllü genç bir adam da vardır: Mete… Bahri Baba ve ekip hala hapistedir, tehditler yüzünden onları savunacak avukat bulmakta zorluk çekmektedirler. Ama sonunda avukat Mete’nin beklenmedik yardımıyla hapisten çıkmayı başarırlar. Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Sefer, Sema, Bahri ve Sadrettin hayatlarını değiştirecek kararların eşiğindedir. Polislik görevine dönmüş olan Poyraz, kendini bir suikast girişiminin içinde bulur ve suikastçıyı öldürür. Fakat bu olay yüzünden Poyraz’dan intikam almak isteyenler, büyük bir trajediye neden olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir