Acı Aşk 6. yeni bölümde heyecan dorukta! seyret

Acı Aşk 6. yeni bölümde heyecan dorukta! seyret Ekranların yeni dizisi Acı Aşk 6. bölüm ile ekrana gelecek. Bu akşam ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Melek yeni bir karar alıyor. Sude ise beklemediği bir anda Melekle yüzleşiyor. Acı Aşk 6. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı aşkın Yönetmen koltuğu ise M. çağatay tosunun.

Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve erkan can,’ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan yer alıyor.

Acı Aşk 5. son bölümü ile Pazar akşamı ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizide izleyemedikleriniz ve 6. bölüm fragmanı haberimizde.

ACI AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI

ACI AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Acı Aşk”ın 5. bölümünde; Melek’in acı ama bir o kadar gerçek olan sözleri, Ali’nin geçmişini silerek yeni bir sayfa açmak için Eylül’le yaşadığı karavanı yakmasına sebep olmuştu. Melek’in bebeği hem Ali hem de Melek için hayata tutunmanın bir umududur artık. Bulut, birlikte olamasalar da Melek’ i koruyup kollamak ister.

Ferman Köklükaya buna göz yummaz. Bulut’u yerle bir edecek büyük bir sır daha aydınlanır. Melek’i korumak isteyen Bulut, bir yandan da Sude’yle başa çıkmaya çalışır. İşlerin yavaş yavaş kontrolünden çıkması Şahika’da büyük sırrın ortaya çıkması endişesini doğurur.

Doğacak çocuğuna babalık yapmak isteyen Ali’nin, bir Köklükaya olduğunu bilmeyen Melek’in bu teklife cevabı ne olacaktır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir