Aşk Yeniden 40. yeni bölüm fragmanında şoke eden sorgu sahnesi!

Aşk Yeniden 40. yeni bölüm fragmanında şoke eden sorgu sahnesi! Ekranların vazgeçilmez dizisi Aşk Yeniden yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Aşk Yeniden 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu dizide şoke eden olaylar yaşanıyor. İşte Aşk Yeniden 40. yeni bölüm fragmanında şoke eden o sorgu sahnesi

FOXta her Salı akşamı ekrana gelen Aşk Yeniden dizisi yeni bölümleriyle bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerini Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci, Tamer Levent, Lale Başar, Sema Keçik, Orhan Alkaya, Nazlı Tosunoğlu, Can Sipahi, Nilay Deniz, Esin Gündoğdu ve Tülin Oral gibi isimlerin paylaştığı Aşk Yeniden merakla beklenen 40. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. İşte Aşk Yeniden 40. yeni bölüm fragmanı ve detayları..

AŞK YENİDEN 40. BÖLÜM FRAGMANI


AŞK YENİDEN 40. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem, Zeynep, Fatih ve Orhan, Vahitin suçlaması yüzünden içeri alınırlarken Şevket, ailesini dışarıdaki Vahitten koruyabilmek için polisten kaçar. Artık bir kanun kaçağı olan Şevket, hem saklanmak, hem de Vahiti bulmak zorundadır. Zeynep ve Fatih, bir süre Şevketi saklasalar da Şevket başını belaya sokmadan duramaz. Bu sırada Birol da, Meryemin talimatıyla dışarıdakileri korumaktadır. Başta Zeynep ve Fatih olmak üzere, Darbeli Haydar ve Fehmi dahil herkes, Şevketi polisten saklamaya çalışır. Ancak hem Şevketin, hem de Zeyneple Fatihin yerlerini bilen başka biri vardır..

Bölüm Tarihi: 02/02/2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir