Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm ne zaman yayınlanacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.bölüm ne zaman yayınlanacak ATVnin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm fragmanı herkesi heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde yeni bölümü yayınlanmayan dizinin 18. bölümü ne zaman yayınlanacak merak konusu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölüm fragmanı ve merak edilenler..

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur..

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever.. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir..

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızırı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır.. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakıra en büyük olma teklifidir…

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde mafya ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir.. Devletin Hızır Çakırbeyliye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir..
Hızır Reisin özel hayatı da dalgalıdır.. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölümü ile 12 Ocak Salı akşamı saat 20.00de ATVde ekrana gelecek. İşte yeni bölümden ilk görüntüler..

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 18. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahmutun haince kurşunuyla vurulan Şahin Ağanın intikam ateşi herkesi sarar. Hızır Çakırbeyli için faili bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Bu durum parasına el konulan Sibiryalı Kartaldan şüphelenilmesine sebep olur.

Parayı eşit bölüştürülmesini talep eden masa üyeleri Hızırın ikna edici tavrından sonra bu fikirlerinden vazgeçerler. Ünal Kaplan ise geri adım atmaz. Artık mesele para meselesi olmaktan çıkıp, Ünal ve Sibiryalının şahsi hesaplaşmasına döner. Diğer taraftan öldü sanılan Mahmut planlarını uygulamaya devam eder ve artık sıra ağabeyi Selime gelmiştir.

Meryem Çakırbeyli ve ev ahalisi de doğumu yaklaşan Nazlının akıbetini tartışmaktadırlar. Her ne kadar Hızır bu benim kararım dese de kadınlar kendi arasında bir karar verir ve Mübeccel Nazlıyı ziyaret eder. Hamile olduğunu öğrendiği günden beri yüzü gülmeyen Nazlının kafası iyice karışır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir