Eve Dönüş 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eve Dönüş 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ekranların merakla beklenen dizisi Eve Dönüş yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizi yayınlanan son bölümü ile çocuk şiddetine karşı sessiz kalmıyor! Son olarak 14. bölümü ile ekrana gelen Eve Dönüş dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Peki Eve Dönüş 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte o detaylar

Atv’nin beğenilerek seyredilen “Eve Dönüş” adlı dizisi verdiği sosyal mesajlarla toplumdaki sorunlara değinmeye devam ediyor. Başroldeki Dilşad Çelebinin Leyla karakterine hayat verdiği dizide, evladının üvey annesi tarafından şiddete maruz kaldığını görmesi üzerine, bir annenin verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz. Küçük oyuncu Leyla Kırşanın canlandırdığı Elif karakterine şiddet uygulayan İpek Erdemin canlandırdığı, üvey anne olan Canan karakterinin, küçük çocuğa uyguladığı şiddet yüzünden akıl hastanesine yatırılması ve ardından yaşananlar ekrana geliyor..

Eve Dönüş, en son Kayseride karşımıza çıkan üvey anne dehşetinin ardından, tüm Türkiyeyi acılara boğan, Konyadaki bir annenin evladına uyguladığı şiddetin benzer bir örneğini uzun zamandır ekrana yansıtıyordu. Bu şiddet tablolarının sonuçlarının neler olabileceğini Türkiyenin gözleri önüne seriyordu.

Toplumu derinden etkileyen ve muhtemel olayları ekrana yansıtan dizi, çocuk şiddetine karşı sessiz kalmayarak,son bölümünde gerçek hayatın benzer bir tablosunu karşımıza çıkarıyor. Merakla beklenen Eve Dönüş dizisinin 15. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. İşte Eve Dönüş 15. bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşananlar.

EVE DÖNÜŞ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cananın Elifi kaçırmasının ardından deliye dönen Leyla (Pınar), Yusuf ile beraber çaresizce kızını arar. Kürşat ise Leylanın Canana yaptırdığı işkenceleri öğrenir. Her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Leylayı eve çağırır.

Leylanın Pınar olduğunu öğrenen Oflaz şantajlarına devam eder. Vedatın talimatıyla Oflaz, Leyladan Kürşatı öldürmesini ister. Aksi takdirde Oflaz, Leylanın Pınar olduğunu Yusufa söyleyecektir.

Hacer, başlarına gelen her şeyden Leylayı sorumlu tutmaktadır. Yusuf, Leyla için annesini karşısına alır.

Cananla Elifin en son görüldüğü yer olan kayak merkezinde, donarak ölmüş bir kız çocuğu cesedi bulunur. Kürşat ve Leyla cesedi teşhis etmek üzere morga giderler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir