Eve Dönüş 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı seyret

Eve Dönüş 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Atvde bu hafta yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisi için heyecan dorukta. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Eve Dönüş dizisi merakla beklenen 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide neler olacağını merak edenler için hazırlamış olduğumuz bu haberde tüm detaylara ulaşabilirler

Başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebinin paylaştıkları sevilen dizi Eve Dönüş 17. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Peki Eve Dönüş yeni bölümünde neler olacak? İşte o ayrıntılar.

EVE DÖNÜŞ 17. BÖLÜM FRAGMANI – İZLE

EVE DÖNÜŞ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Ya bir adam şerefinden? Peki, bir anda canınızdan çok sevdiğiniz birini kaybederseniz ne yaparsınız? Ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusufu bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir