Evli ve Öfkeli Dizisi 15. bölüm heyecan dorukta izle

Evli ve Öfkeli Dizisi 15. bölüm heyecan dorukta izle Evli ve Öfkeli dizisi bu akşam izleyenlerine yepyeni bir bölümle daha geliyor. ATV ekranlarının başarılı dizisi Evli ve Öfkelinin bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Evli ve Öfkeli 15. bölümden detaylar

Evli ve Öfkeli bu akşam yeni bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyecek. Evli ve Öfkeli dizisinde olaylar hızlanıyor. Sevilerek izlenen dizi Evli ve Öfkelinin yayınlanan yeni bölümünde yine heyecan dorukta. İşte ATVnin başarılı dizisi Evli ve Öfkelinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar..

EVLİ VE ÖFKELİ

Dilek, Seray, Esra ve Mine… Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen ilk eşler kulübünün dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar.

Evli ve Öfkeli 14. Bölümde ne olmuştu?

Dilek, Tarıka uygun bir sevgili olmaya karar verir. Bunun yolu da zayıflamaktan geçmektedir. Murat, Esra Cihandan boşanır boşanmaz ona âşık olduğunu söylemeye karar verir. Artık onu hiç bir şey durdurmayacaktır. Boşanma davası günü gelir, çatar. Cihan ortada yoktur. Mahkemeye gelmezse dava ertelenecektir. Seray yerle bir olan imajı yüzünden işsiz kalmıştır. Bir televizyon kanalından ilginç bir teklif gelir. Seray, ücreti duyuna kadar teklifi kabul etmeyecektir. Mine ile Cenkin çok heyecanla bekledikleri ilk buluşmaları felaketle sonuçlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir