Kiralık Aşk 28. bölüm 2. fragmanında heyecan dorukta

Kiralık Aşk 28. bölüm 2. fragmanında heyecan dorukta Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk, yılbaşı nedeniyle 1 hafta ertelendi. Önümüzdeki hafta yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İki yeni fragman ile seyircinin karşısına çıkan Kiralık Aşk dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta

Star Tvnin renkli dizisi Kiralık Aşk yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Başladığı günden beri, bütün bölümleri çok ses getiren Kiralık Aşk yeni bölüm için heyecan dorukta. Yılbaşı nedeniyle bu hafta yayınlanmayan Kiralık Aşk 28. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasarın paylaştığı Kiralık Aşk 28. yeni bölümü ile 8 Ocak Cuma akşamı saat 20.00de Starda.

KİRALIK AŞK 28. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KİRALIK AŞK 28. BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Eski Türk filmi tadındaki senaryosu, dinamik kadrosu ve eğlenceli sahneleriyle ilgi odağı olmayı başaran Kiralık Aşk dizisi son bölümünde, İki şirket arasında ateşkes imzalamaya karar veren Sinan ve Yasemin, beraber çalışmak için kolları sıvıyor. Sıra, Ömer ve Defneyi ikna etmekte. Bu o kadar da kolay olmayacak! Beraber çalışma fikri bir aşk ve gurur oyununa dönüşüyor!

Ömer ve Defne, aralarında geçen her şeyin hırsını işte şimdi çıkarıyor. Hem Defne’nin, hem de Ömer’in atacağı goller var. Aşıklar arasındaki güç savaşı başlıyor! Bu savaştan kim galip çıkacak? Yoksa sonuç, yine aşktan yana mı olacak?

KİRALIK AŞK BAŞROL OYUNCULARI

ELÇİN SANGU KİMDİR?

Son dönemin en çok konuşulan ismi Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985te İstanbulda doğmuştur. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini kazanmış, eğitimine burada devam etmiştir. Elçin Sangu, adını ilk kez 2010 yılındaki “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizisindeki Jale karakteriyle duyurmuştur. Birçok projede bulunan Elçin Sangu için kırılma noktası, Kurt Seyit ve Şura dizisi olmuştur. Güzide karakterini canlandıran oyuncu, performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR? 1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Dramada oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol alan Barış Arduç, asıl çıkışını Star TVde yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir