Kısmetse Olur yeni bölümde sürpriz buluşma

Kısmetse Olur yeni bölümde sürpriz buluşma Kanal Dnin rekor kıran programı Kısmetse Olurda bu akşam evdekiler, hayranlarıyla buluşacak. Karşılıklı soru cevapların yapılacağı Kısmetse Olur sürpriz buluşmasında zor anlar yaşanacak. Kısmetse Olur finali ise Pazar akşamı yapılacak.

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak.

Kısmetse Olur Haftanın Finali Yeni Gününde!

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelirken artık haftanın 7 günü yayınlanacak. Cumartesi günü de yeni bölümüyle 23.30da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali bölümüyle de artık her pazar 22.15te ekranda olacak.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak.

Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 22.15te Kanal Dde!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir