Mayıs Kraliçesi final mi yapıyor?

Mayıs Kraliçesi final mi yapıyor? Mayıs Kraliçesi, 2 Şubat’ta yayınlanacak 11. final bölümüyle izleyiciye veda edecek. Dizinin oyuncularından Hatice Aslan’dan olay yaratan açıklamalar geldi. Ayrıca seyircinin merakla beklediği Mayıs Kraliçesi 11. final bölümü fragmanı yayınlandı. İşte o detaylar

Yapımcılığını birol güven’in üstlendiği Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Mayıs Kraliçesi hakkında alınan karar herkesi şaşırttı. Televizyon dünyasının sevilen dizisi ekranlara veda ediyor. Geçtiğimiz hafta Mayıs Kraliçesinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmamış, kanal akışından da kaldırılması herkesi üzmüştü.

Ekranların güzel oyuncularından Yağmur Tanrısevsin, Samet Sırmalı, Ahmet Olgun Sünear, Burak Hakkı, Derya Şensoy ve Hatice Aslan gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı sevilen dizide her hafta Salı günü ekranlara geliyordu. Ancak yaşanan son durum takipçileri üzdü. Dizinin 11.bölümünün gününde yayınlanmaması ve yayın akışında yer almaması sonucu yayından kaldırıldığı öğrenildi.

MAYIS KRALİÇESİ 10. BÖLÜM FRAGMANI

Gerek oyuncun kadrosu gerek sırlarla dolu senaryosu ve dram yüklü sahneleri ile tüm izleyicileri ekran başına kilitleyen Mayıs Kraliçesi dizisinin 11. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Onun yerine Salı günü dizi saatinde Son Çare Bodyguard filmi Tvde ilk kez yayınlanacak.

Mayıs Kraliçesi, 2 Şubat’ta yayınlanacak 11. final bölümüyle izleyiciye veda edecek.

İftarlık Gazoz filminin gala gecesine katılan dizide rol alan usta oyunculardan Hatice Aslan, bazı önemli açıklamalarda bulundu.

Aslan, “Elimize final niteliğinde bir senaryo geldi. Herkes kendi işini yaparsa sorun kalmaz. Senaryo yazarımız çok az, kimse kendi işini yapmıyor. Senaristlerin önü açılmalı, herkes kendisi yazmak istiyor” diyerek yönetim kadrosuna sitem etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir