Anne dizisi 10. bölüm fragmanında büyük yüzleşme

Anne dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. StAR TV ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi ile takip edilen dizisi Anne 10. bölüm için geri sayım sürüyor. Zeynep ile Şule’nin Turna savaşında kim galip gelecek? İşte Anne dizisi 10. Bölüm fragmanı

Anne dizisinin başrollerinde Cansu Dere, Gonca Vuslateri ve Vahide Perçin gibi başarılı isimler yer alıyor. Anne son bölümde Şulenin Turnayı kapının önünden alıp götürmesi ile başlayan gerilim 10. bölümde nasıl sonuçlanacak? Anne 10. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Turna’nın okul önünde Şule tarafından apar topar götürülmesiyle Zeynep mahvolur; ancak yapabileceği fazla bir şey yoktur, ne de olsa Turna Şule’nin öz kızıdır. Turna’dan bir haber alabilmek için her yolu deneyen Zeynep, Aliden Şule’yi bulmasını ister. Ali her yerde Şule’yi ararken Duru da onun peşine takılır.

Bir yandan Gamze’nin Mert’le yaşadığı sorunlarla ilgilenmeye çalışan Cahide bir yandan da Zeynepin perişan haline üzülür, ancak Şule’nin Turna’yı geri almasının doğru olduğunu düşünmekte ve bu duruma içten içe sevinmektedir.

Şule kızıyla eski mutlu günlerine dönmek için uğraşır. Ancak Turna yaşadığı olayın etkisiyle içine kapanır ve Şule ile tek kelime konuşmaz. Bu arada Cengiz de Turna’nın gelişiyle iyice gerilir, çocuğa eziyet etmekten geri durmaz. Ortalığın toz duman olmasını fırsat bilen Rıfat ise Zeynep’ten para sızdırmaya başlar. Turna’dan haber alabilmek için yanıp tutuşan Zeynep bu tuzağa düşer.

Tüm bunlar olurken Şule’nin çalıştığı pavyonu bulan Gönül onun karşısına çıkar. Bu beklenmedik misafire tepkili davranan Şule ise onun sözleriyle allak bullak olur. Sonunda yaşadıklarına ve kızının uzaklığına dayanamaz, Turna’yı da alıp Zeynep’i şikâyet etmek üzere karakola gider. Orada onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir