Genel Haberler

Arka Sokaklar 423. bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar son yayınlanan bölümüyle nefesleri kesti. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Arka Sokaklar son bölümde şoke eden gelişmeler yaşandı? Her Cuma yayınlanan Arka Sokaklar 423. bölüm fragmanı izleyici ile paylaşıldı. İşte ayrıntılar.

Arka Sokaklar 423. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklarda ekipte Hüsnü komiserin dönüşünün mutluluğu yaşanıyor. Arka Sokaklar 423. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Ekip, kurulan soygun tuzağından nasıl kurtulacak? Arka Sokaklar 423. Bölüm 30 Aralık Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

ARKA SOKAKLAR 423. BÖLÜM FRAGMANI


ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Veysel ve Sezgin cezaevi görüş odasında ekibin üzerine sağlam delillerle gitmek için görüşmektedir. Sezgin, hücresinden gizlediği cep telefonuyla eşi Semayı arar. Sema evladını kaybetmenin acısına dayanamamakta Sezgin’e öfke, kin ve nefretini kusmaktadır. Sezgin, bu görüşmeden sonra Veysel ile iş birliği yapmaya, kızının intikamını Rıza baba ve ekibinden almaya karar verir.

Sevgi’nin üvey babası Gürcan arkadaşı Hilmi ile beraberdir. Karısının boşanma davası açtığını öğrenince adam intikam yemini eder. Gürcan evin kapısında duran koruma polislerini bir şekilde atlatıp eve girmeyi başarır. Karısı Tülay ve üvey oğlu Yasin’i öldürür. Sevgi’yi evde hiçbir yerde bulamaz. Köşeye sıkıştığı için kızı aramayı bırakıp kaçmak zorunda kalır. Eve gelen ekip Sevgi’yi kurtarır. Sevgi emniyete götürülüp pedagog eşliğinde ifadesi alınmaya çalışılır. Ancak kızın psikolojisi fazlasıyla kötüdür ve konuşmaz. Selin komiser ile aralarında çok özel bir bağ oluşur. Selin yetimhanede yer boşalana kadar Sevgi’yi evinde misafir eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir