Genel Haberler

Cesur ve Güzel dizisinin 6. bölümünde Sühanın zor kararı!

Cesur Ve Güzel 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi ile takip edilen dizisi Cesur ve Güzel 6. bölümde Cesur, annesinin yıllar boyu kapanmayan yaralarını sarmaya çabalıyor. Cesur ve Güzel her Perşembe saat 20:00de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Cesur ve Güzel bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün gibi iki başarılı ismin rol aldığı Cesur ve Güzel 6. bölümde Cesur ve Sühan yakınlaşıyorlar. İşte Cesur ve Güzel son yayınlanan 6. bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

CESUR VE GÜZEL 6. BÖLÜM FRAGMANI

Cesur’un annesinin Tahsin Korludağ’ın yüzüne Katil diye bağırması herkeste şok etkisi yaratır. Bu lafın etkisi Mihriban’ı da harekete geçirecektir.

Cesur, annesinin yıllar boyu kapanmayan yaralarını sarmaya çabalarken, aklındaki şüpheler yeniden ortaya çıkan Sühan, Cesur’un geçmişinden bir sayfa daha aralar. Birbirlerine giderek daha fazla yakınlaşırlar.

Hayatının iplerini kendi eline almaya karar veren Korhan’ın davranışları babasını şaşırtırken, Cahide’yi de zor duruma sokar.

Cesur’un planı Tahsin’i köşeye sıkıştırır ve tırnaklarını çıkarmasına neden olur. Babasının farklı bir yüzüyle tanışan Sühan bir seçim yapmak zorunda kalır.

Oyunda kartlar yeniden dağıtılırken masanın kaybedeni olacağını anlayan Tahsin Korludağ’ın son hamlesi herkes için büyük bir darbe olur.

Yayın Günü: 15 Aralık Perşembe
Yayın Saati: 20.00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir