Fox Tv Dizisi O Hayat Benim 113. bölüm de Efsun ve Arda çaresiz durumda

O Hayat Benim nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Efsun üst üste yediği darbelerin ardından saldırgan bir tavra bürünüyor. O Hayat Benim 113. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor

O Hayat Benim dizisinin başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray gibi isimler yer alıyor. O Hayat Benim 113. bölümde Nuran’ın hastalanması, Efsun ve Arda’yı çaresiz bir durumda bırakıyor. O Hayat Benim her Pazar saat 20:00de fox tv ekranlarında.

O Hayat Benim dizisi bu hafta yayınlanmadı.

O HAYAT BENİM 113. BÖLÜM FRAGMANI

Üst üste yediği darbeler Efsun’u daha da saldırgan yapar. Nuran’ı Bahar’a vermemek için her türlü kötülüğü yapmaya hazırdır. Ama hayat ondan yana olmuyordur bir türlü. Sokakta kalmışlardır. Nuran’ın hastalanması, Efsun ve Arda’yı çaresiz bir durumda bırakır. Sadece Atahanlar değil, sanki bütün dünya onlara karşıdır şimdi ve Efsun’un elinden kızını korumak için hiçbir şey gelmiyordur. Bahar ve Ateş yasal süreci ertelemezler.

Savcılığa yaptıkları şikayet, Efsun ve Sultan için geri sayımı başlatır. Hapse girmek kaçınılmazdır. Sultan, Efsun’u korumak uğruna gözünü karartır. İlk hedefi Hülya’nın elinde tuttuğu paralardır. Çünkü Nuran’ın hastalığı gittikçe şiddetlenirken, parasızlık Efsun ve Arda’yı iyice köşeye sıkıştırmaktadır. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.00 de FOX ta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir