Hangimiz Sevmedik 20. bölümde Tarık ile Itıra kötü sürpriz

Hangimiz Sevmedik eğlence dolu dakikaların yaşanacağı bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedikte Münir’in hafızası geri geliyor. Şükran ile İhsan tartışırken bu tartışmanın sonucu olarak mahalle ikiye bölünüyor. Hangimiz Sevmedik 20. bölümüyle Pazartesi TRT 1 ekranlarında

Hangimiz Sevmedik izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedikte mahalle Şükran ile İhsanın tartışmasından sonra ikiye bölünüyor. Hangimiz Sevmedik 26 Aralık Pazartesi saat 20:00de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

HANGİMİZ SEVMEDİK 20. BÖLÜM FRAGMANI

Münir’in hafızası geri gelmiştir. Tuncay’dan o süre içinde olanları öğrenir. Tarık ile Itır’ın Münir’in durumundan haberleri yoktur. Karı koca rolüne devam ederek Münir’in yanına gelirler. Yadigar’ın aklına gelen müthiş fikir Şener ve Ayşen’in işleri daha karışık hale getirmesine neden olur. Şükriye İhsan’dan emekli olmasını ve ailesine vakit ayırmasını istemektedir. Belediye başkanı olmak isteyen İhsan’ın emekli olmaya niyeti yoktur.

Bu yüzden tartışırlar. İkisi de evi terk eder. Onların bu kavgası yüzünden mahalleli ikiye ayrılır. Başbaşa vakit geçirmeye fırsat bulamayan Tarık ve Itır yakaladıkları ilk fırsatta önce tiyatroya sonra yemeğe giderler. Ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir