Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanında Cem öldü mü?

Ekranların merakla beklenen dizisi Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hülya, kızı Baharın yerini bulabilecek mi? Cem, başına aldığı darbeyle öldü mü? sorusu Hayat Şarkısı 34. bölüm de yanıt bulacak. Fırtınalar estiren yeni bölümü ile Hayat Şarkısı, Salı akşamı Kanal D de

Hayat Şarkısı 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Salı akşamlarına ismini yazdıran Hayat Şarkısı yeni bölümü için heyecan dorukta. Hayat Şarkısı 34. bölümde Hülya, kızı Baharın yerini bulabilecek mi? Cem, başına aldığı darbeyle öldü mü? soruların yanıtı merak konusu oldu.

Yapımcılığını Most Production – Gül Oğuz’un üstlendiği, başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı Hayat Şarkısı, 13 Aralık Salı saat 20.00de Kanal Dde!

HAYAT ŞARKISI 34. BÖLÜM FRAGMANI

HAYAT ŞARKISI 33. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hayat Şarkısı 33. son bölümde; Hülya, Filizin gönlünü almaya çalışıyor; Cem gizli kozunu oynuyor! Hüseyin ile Melek’in evlilik haberinin Cevher ailesindeki sarsıntıları devam ederken iki kardeş arasındaki mücadele gittikçe kızışmaktadır. Hülya ile Zeynep arasındaki ittifak güçlenirken Melek de karşı ataklarla kardeşinin saldırılarını boşa çıkarmaktadır.

Burçin ile Mahirin ilişkilerinin üstünde kara bulutlar dolaşırken Süheyla’nın Hatice’yi baş göz etme çabaları hiç beklenmedik problemlere yol açacaktır.

Hülya duyduğu vicdan azabı nedeniyle sakat kalma tehlikesi yaşayan Filiz’in gönlünü almaya çalışırken Cem de Nurgül’ün etrafında kurduğu koruma duvarını aşıp karısına ulaşmanın yollarını aramaktadır. Cem’in bu amaçla atacağı hiç beklenmedik bir adım Hülya’nın bin bir çabayla kurduğu mutlu aile düzenini darmaduman edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir