Hayat Şarkısı 36. yeni bölüm fragmanında Kerim, Hülya dan ayrılıyor mu

Hayat Şarkısı 36. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Hayat Şarkısı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kerim, Hülyadan ayrılma kararı mı alıyor? Hülya, Kerimin kafasındaki düşünceleri değiştirebilecek mi? Hepsi ve dahası Hayat Şarkısı 36. yeni bölümde yanıt bulacak

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Most Productionun üstlendiği, başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya ve Ahmet Mümtaz Taylannın paylaştığı Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 27 Aralık Salı akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

Cem’in esrarengiz bir kazaya kurban gitmesinin yankıları sürerken, Cevher erkekleri aileye yöneltilebilecek olası suçlamalar için ardı ardına tedbirler almaktadır.

Öte yandan Zeynep Hüseyin’le arasındaki buzlar Hülyanın tavsiyeleriyle erirken, Hülya ile Kerim arasındaki gerilim gittikçe artmaktadır. Bu arada gittikleri otelde keyifli bir tatil geçirmeye hazırlanan Cevher Ailesinin temelleri ardı ardına gelen kötü haberlerle kökünden sarsılacaktır.

HAYAT ŞARKISI 36. BÖLÜM 2. FRAGMANI

HAYAT ŞARKISI 35. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Hayat Şarkısı son bölümde Cemin başına gelenler ortaya çıkıyor; Hülya köşeye sıkışıyor! Hülya fidye karşılığı teslim edilen çocuğun Bahar olmadığını fark edince çaresiz kalıp Bayram’dan yardım ister. Kerim ise, yakaladığı ipucunu takip ederek şoke edici bilgilere ulaşır. Bu arada ödenen fidye parası da esrarengiz bir şekilde geri dönmüş ancak Bahar halen kayıptır. Bütün aile sağ salim Bahar’ı bulma telaşındayken Ceme ne olduğunun ortaya çıkması ile Hülya’nın endişelerini kat kat arttıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir