Kiralık Aşk 66. bölümde Ömer ile Defne Roma ya uçuyor

Kiralık Aşk 66. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Kiralık Aşkta Defne ile Ömer sürpriz bir seyahat planı yapıyor. Kiralık Aşk 66. bölüm fragmanı ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Kiralık aşk dizisinin başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu rol alıyor. Kiralık Aşk 66. bölümde Ömer ile Defne ani bir karar vererek Romaya gidiyorlar. Kiralık Aşk 66. bölümüyle Cuma star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

KİRALIK AŞK 66. BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yok. Sadece Ömer var aklında. Ömerin hiç görmediği deli Defoyla tanışma zamanı geldi. Karşısında çok farklı ve çılgın bir Defne var. Bakalım bir ipte iki cambaz neler yapıyormuş… Hangisinin daha cesur hangisinin daha gözü kara olduğunu görmenin vakti geldi. Aşk, git gide daha kavurucu bir hal alıyor.

Diğer yanda, Sinanın derdi bambaşka.. Pamir ise yolunu kaybetmiş durumda. İso fenalarda. Aşk acısı ve kafa karışıklığı, bütün erkekleri bir araya getiriyor. Hepsi birlikte balığa gidip, kafalarını dağıtmaya çalışıyorlar. Bu toplanmadan ise çok ilginç kararlar çıkacak. Her biri gidip hayatlarındaki düğümleri tek tek çözecek.

En çarpıcı olanıysa, Ömer ve Defnenin aldıkları karar.. Defnenin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir