O Hayat Benim 114. bölümde Nuranın hastalığı ağırlaşıyor

O Hayat Benim 114. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan O Hayat Benim dizisinde Bahar ve Ateş hastalığı ağırlaşan Nuran’ın yanından bir an olsun ayrılmıyor. O Hayat Benim 114. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

O Hayat Benim dizisinin başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Oya Başar gibi isimler yer alıyor. 114. bölüm fragmanı yayınlanan O Hayat Benimde hastalığı gittikçe ağırlaşan Nuran artık konakta kalıyor. O Hayat Benim dizisine dair tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

O HAYAT BENİM 114. BÖLÜM 1. FRAGMANI


Efsun iki büyük kayıpla başa çıkmak zorundadır. Hastalığı gittikçe ağırlaşan Nuran artık konakta, Bahar’la Ateş’in yanındadır. Ve kimse Efsun’un onu görmesine izin vermiyordur. Sultan ise cezaevine girer girmez, Kenan’ın ayarladığı bir mahkumun saldırısına uğrar. Hayattaki iki büyük dayanağını kaybeden Efsun, Atahanlara karşı yeniden saldırıya geçer. Kendisine ve ailesine yapılanların bedelini en başta Hülya’ya ödetmeye kararlıdır.

Bahar ve Ateş ise Nuran’ın yanından bir an olsun ayrılmıyordur. Nuran’ın sağlığına kavuşması ve gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmesi tek amaçlarıdır. Ancak Nuran öğrendikleri karşısında hiç onların beklediği gibi bir tepki vermez. Nuran annesi bildiği Efsun’a ulaşmak uğruna sonu belirsiz bir maceranın içine atılır. Efsun ise intikam hırsının dönüp yine kendini vuracağının farkında değildir. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.00 de FOX ta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir