Genel Haberler

Yeter 39. bölüm fragmanında Yekta, ciddi kararlar alır!

Yeter 39. bölümü ile yarın akşam ekrana geliyor. Etkileyici öyküsü, usta oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz sezona damgasını vuran atvnin en çok izlenen dizilerinden Yeterin yeni bölümü için heyecan dorukta. Yayına giren iki fragmanı ile Yeter 39. bölümde bu hafta Yekta, annesiz de aile olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. İki çocuğunu da, disipline etmek için ciddi kararlar alır.

Yapımcılığını Koliba Filmin üstlendiği Yeter dizis 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen, Wilma Elles, Tolga Evren, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Ayin Yeşim Çapanoğlu ve Rüçhan Çalışkurun paylaştığı Yeter dizisi yeni bölümü ile 15 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00da ATVde.

YETER 39. BÖLÜM 2. FRAGMANI

YETER 39. BÖLÜM ÖZETİ

Yeter dizisi 39. bölümde Mirayı cezalandırarak hayatından çıkaran Yekta, annesiz de aile olabileceklerini ispatlamaya kararlıdır. Ancak bunun için önce bozulan düzeni yeniden kurmalıdır. Tam da bu aşamada Durunun okulundan bir telefon gelir. Öğrenecekleri Yekta için utanç vericidir.

Diğer yandan Kaanın da sınav sonuçları açıklanır. Tam da Yektanın istediği ve Kaanın gerçekten hak ettiği gibi baştan aşağıya zayıftır. Yekta iki çocuğunu da, disipline etmek için ciddi kararlar alır. Bu artık onunla çocuklar arasında kazananı belli bir savaştır. İçerde geçirdiği bir yılın faturası önündedir ve bu faturayı o değil; neden olanlar ödeyecektir. En başta onu tehditle hapse yollayan Atlas. Öte yandan Zahide ondan saklanan büyük gerçeği öğrenmeye adım adım yaklaşır. Selçuk bebek gerçekten onun torunu mudur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir