Anne dizisinin 13. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı?

Anne dizisi 12. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yayına girdiği ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Anne dizisi son bölümün hemen ardından yeni bölüm merak konusu oldu. Dizide Komiser Sinan’ın Cahide’nin evinde Zeynep’i araması tüm ailede şok etkisi yaratmıştır. Peki Anne dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri ile küçük yıldız Beren Gökyıldızın yer aldığı Anne dizisi 12. bölümü dün akşam ekrana geldi. Hemen ardından ekrana gelmesi beklenen Anne 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile gündemden düşmeyen Anne dizisi 12. bölümünde Zeynep Anne, Zeynep’in torunu olup olmadığını öğrenebilmek için Gönül’e baskı yaptı. Olayların ardı arkası kesilmeyen dizide yaşanan tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz..

ANNE DİZİSİ 12. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Anne dizisi 12. yeni bölümünde, Komiser Sinan’ın Cahide’nin evinde Zeynep’i araması tüm ailede şok etkisi yaratmıştır. Cahide, Zeynep’i evlatlıktan çıkarmak zorunda kalışının üzüntüsüyle sarsılırken kapıya polislerin gelmesiyle bir kez daha yıkılır. Zeynep’i ise bekleyen büyük bir sorun vardır artık.

Anne sevgisini ve sıcaklığını Zeynep’te bulan Turna, son yaşananlardan sonra ona iyice bağlanmıştır. Minik kalbi, polislerin Zeynep’i tutuklama ihtimaliyle endişe içindedir. Ondan bir dakika bile ayrılmak istemez. Zeynep kızının haline kahrolur. Üstelik tehlike artık enselerindedir. Turna’yı da alıp yurtdışına gitme planını hızlandırmaya karar verir. Zeynep’e yardımcı olmak için elinden geleni yapan Ali ise eskiden tanıdığı olan komiser Sinan ile görüşür ve ondan gelişmeler hakkında bilgi alır.

Öte yandan acılı bir kadın olan Zeynep Anne, Zeynep’in torunu olup olmadığını öğrenebilmek için Gönül’e baskı yapar. Gönül ondan gerçeği gizlemeye mecburdur. Bir yandan da ne pahasına olursa olsun Zeynep’e kaçış planında yardımcı olmaktadır.

Şule yoğun bakımda tedavi gören ve hala hayati riski atlatamamış olan Cengiz’in başında nöbet beklerken çokça üzgündür. Üstelik ne gidecek bir yeri ne de karnını doyuracak parası vardır. Hem aç hem de evsizdir. Çareyi yine ona dostça yaklaşan Gönül’e gitmekte bulur. Ancak bu kez onu hiç ummadığı bir halde bulacaktır.

Gamze’nin Mert’ten ayrıldığını haber alan kayınvalidesi soluğu Cahide’nin evinde alır. Ne olursa olsun bu saatten sonra bu işten geri dönüş olmaması gerektiğini Cahide’ye anlatır. İlk başta kızının haklı olduğunu düşünen ve bu ayrılığı destekleyen Cahide, Gamze’yle ilgili şüphelerinden sonra dünürü ile birlikte hareket etmeye karar verir. Gençler iki ailenin ısrarı ile bir araya gelir. Gamze bu buluşmada büyük bir şok yaşar çünkü Mert’in yerine getirilmesi zor bir isteği vardır

Turna’nın başına gelenler Zeynep’in kaçış planını geciktirecek mi? Yoksa ikisi onları bir daha kimsenin bulamayacağı uzak diyarlara gidebilecekler mi? Sinan komiserin Zeynep ile ilgili buldukları onu tutuklamasına yetecek mi? Turna’yı götürmek zorunda kaldıkları yerde Gönül ve Zeynep’i bekleyen kötü süpriz ne? sorular Anne dizisi 12. son bölümünde yanıt buldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir