Genel Haberler

Anne Hathaway li Colossal dan İlk Fragman

Fantastik canavar filmi Colossaldan ilk görüntüler! Başrolünü Sefiller filmindeki performansı ile Oscar ödülüne layık görülen Anne Hathawayin üstlendiği fantastik canavar filmi Colossaldan ilk fragman yayınlandı!

Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Çaresiz kadın New Yorku arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul, Güney Koreye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Glorianın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir…

Ölümün Alfabesi ve Açık Pencereler gibi filmleriyle tanıdığımız Nacho Vigalondonun yönetmen koltuğuna oturduğu filmin kadrosunda Hathawaye Jason Sudeikis, Dan Stevens, Tim Blake Nelson ve Austin Stowell eşlik ediyor. Filmin senaryosunda da yönetmenin imzası bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir