Çalgı Çengi İkimiz filminden Kamera Arkası Görüntüleri

Çalgı Çengi İkimizden kamera arkası görüntüleri ve röportajlar!

Sevilen ikili Murat Cemcir ve Ahmet Kuralı bizlere sevdiren 2011 yılı imzalı Çalgı Çengiyi özleyenler eminiz ki son 2 günü iple çekiyor! Bu Cuma vizyona girecek olan Çalgı Çengi İkimiz ile kahkaha geri dönüyor! Filmden kamera arkası görüntüleri ve röportajlar geldi.

Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemirin oturduğu devam halkasının senaryosunda da aynı zamanda ilk filmin de yönetmeni olan Aydemirin imzası var. Filmin kadrosunda İşler Güçlerin yıldızlarının yanı sıra Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever gibi geniş bir oyuncu kadrosu yer buluyor.

TR 40 33 Production adlı yapım şirketi çatısı altında çekilen filmde bir kez daha sanata yeteneksiz kuzenler Salih ve Gürkan ile buluşacağız. İkili Tarkanı örnek alıp düğün şarkıcılığını bir basamak olarak kullanmaya karar verip başaramamış ve sonunda mafyaya katılmıştır. Ancak mafyada da başarılı olamayan kuzenler mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur kalırlar. Mafyadan ayrılmak için ise bir düğünün nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir, ancak bu nikah memuru hem onların kurtuluş ümidi hem de ünlü olma umutları olacaktır.

Dağıtımını Pinemanın üstlendiği devam halkası 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona giriyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir