Diriliş Ertuğrul dizisi 74. bölümde heyecan dozu yükseliyor

Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrulda bu hafta Tapınakçılar, Tekfuru Ertuğrulun hanında öldürüp Türkler ve Bizanslılar arasında yeni bir savaş başlatmayı hedeflemektedirler. Yarın akşam ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölümde Ertuğruln tüm bu yaşananlara karşı tepkisi büyük merak konusu

Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları TRT 1 ekranında yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta 74. yeni bölüm ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrulda Ertuğrulun hanına tekfuru öldürmek isteyen Vasilysus Bizans ve Türkler arasında yeni bir savaş başlatma gayesi içerisindedir. Amaçlarına ulaşmak isterken türlü oyunlar kuran Vasilyusa Ertuğrulun cevabı çok sert olacaktır.

Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağın üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Kürşat Alnıaçık, Esra Bilgiç ve Çağdaş Onur Öztürk gibi usta isimler yer alıyor. Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölüm fragmanı ile 25 Ocak Çarşamba akşamı TRT 1 ekranında izleyici ile buluşuyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74. BÖLÜM ÖZETİ

Türlü oyunlara karşı göğüs geren, kurulan tuzağı tersine çeviren ve nihayet tekfurun kızını kurtararak kaleden sağ çıkmayı başaran Ertuğrul Bey ve alpları Tekfurla dostluk ilişkisi kurmuşlardır. Fakat hain emelleriyle bu oyunu bozmak isteyen Vasilius boş durmayacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74. BÖLÜM FRAGMANI

Şimdiki planı Ertuğrul’un hanında Tekfur’u öldürterek Ertuğrul’u zor durumda bırakmak ve Türklerle Bizans arasında savaş başlatmaktır. Peki, Vasilius bu planında başarıya ulaşacak mıdır?

Aslıhan’a ilgisi olan Sadettin Köpek, Ural’ın da desteğiyle Candar Bey’den Aslıhan’ı istemiştir. Bu teklife Candar Bey ne diyecektir? Önceki bölümlerde babasına mutlak itaat sözü veren Aslıhan, Saadettin Köpek ile evliliğe olumlu yaklaşacak mıdır? Bu meselede Aliyar’ın tutumu ne olacaktır?

Daha önce Çolpan’la birlikte Toktamış Bey’i öldüren Aybüke, Kutluca tarafından sorguya çekilmiş, bu tehlikeli durum Çolpan’a yansıtılınca Çolpan hemen harekete geçerek acımadan Aybüke’yi öldürmüştür. Gün geçtikçe Çavdar Obasında gördüğü kirli işlerden rahatsız olan Kutluca nasıl bir tavır içinde olacaktır?

Bu ölümün bir cinayet olduğunu öğrenebilecek midir? Öğrenirse nasıl bir tutum içinde olacaktır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir