Genel Haberler

Hayat Şarkısı dizisi 40. bölüm yeni fragmanında erken doğum tehlikesi

Kanal D ekranında yayınlanan Hayat Şarkısı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen ilgiyle takip edilen dizi Hayat Şarkısının yeni bölümünde Hülya erken doğum yapıyor. Cevher ailesi hem şaşkın hem korku içinde Peki Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanında Hülya sağlıklı bir doğum gerçekleştirebilecek mi?

Hayat Şarkısı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Most Production imzalı Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanında Hülya erken doğum tehlikesi ile karşı karşıya haberi alan Cveher ailesi korku içinde apar topar hastaneye gidiyor. Salı akşamları ekrana gelen Hayat Şarkısı 40. bölümde Hülya sağlıklı bir doğum gerçekleştirebilecek mi?

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker yer alıyor. Hayat Şarkısı 40. yeni bölüm fragmanı ile 31 Ocak Salı akşamı Kanal D ekranında izleyenleri ile buluşuyor.

HAYAT ŞARKISI 39. SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeynepin Mahir ile yaptığı Berlin kaçamağı basında da yer alıp Cevher Ailesi tarafından öğrenildiğinde, eltisini korumak için söylediği yalanlar Hülyayı da çok zor duruma düşürür. Kerimin yurt dışına çalışmaya giderken oğlunu da yanına alabileceğini söylemesi üzerine Hülya artık harekete geçme zamanının geldiğine karar vererek Mahir ile birlikte bunu engelleme çalışmalarına başlar.

HAYAT ŞARKISI 40. BÖLÜM FRAGMANI

Hülya boşanmak için harekete geçerken, Kerim’in avukatlarına maddi olarak hiçbir talepte bulunmayacağını bildirir. Diğer yandan Hülya’nın, Bahar’ı kendi nüfusuna geçirme kararını alarak bunu ablasıyla paylaşması üzerine Melek tam anlamıyla psikolojik olarak çöker.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir