Tuğçe Melis Demir kimdir? (Survivor 2017)

Tuğçe Melis Demir Survivor 2017 yarışmasının gönüllüler takımında yarışıyor. Tuğçe Melis Demir sakinliği ve sivri karakter olmayışıyla seviliyor. Tuğçe Melis Demirin hayatı da oldukça merak ediliyor, işte sizin için tüm bilgileri derledik.

Tuğçe Melis Demir Survivor 201deki isabetli atışlarıyla dikkat çekiyor. Genç yarışmacılardan biri olan Tuğçe Melis Demir, başarılı performansıyla gönüllüler takımına puan kazandırıyor. Survivor 2017nin güzel ve başarılı yarışmacısı Tuğçe Melis Demirin hayatı da gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte yarışmacı hakkında merak edilen tüm bilgiler.

TUĞÇE MELİS DEMİR KİMDİR?

11 Şubat 1994 tarihinde Ankarada dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmirde sürdürmüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesinde lisans eğitimini gerçekleştiren Demir, eğitim hayatında devam ederken, bir taraftan da sportif faaliyetlerine ağırlık kazandırmıştır. Buz Hokeyi sporunda profesyonel bir kimliğe sahip olan Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusudur.

1,69 boya ve 62 kiloya sahip olan Demir, Survivor Gönüllüler Takımında ter döküyor.

Yarışmanın İnternet sayfasında seyirciler tarafından yorumlanan Tuğçe Melis Demir hakkında, Gönüllülerin favorisi olarak görüyorum, Çok güzel, çok yetenekli” yorumları yer almaktadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir