Dizi Haberleri

Anne dizisi 19. yeni bölümde Turna Cengizin elinden kurtulabilecek mi

Salı akşamlarının sevilen dizisi Anne bu akşam ekrana 19. bölüm ile geliyor. Cengizin elinden bir türlü kurtulamayan Turnanın imdadına Zeynepin öz annesi yetişiyor. Annesinin babasının katili olduğunu zanneden Zeynep, gerçeği öğrenecek mi? Anne dizisinde Turna, Cengizin elinden kurtulabilecek mi? Bütün bu soruların yanıtları bu akşam Anne dizisinde cevap bulacak.

Anne dizisi 19. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Annede bu hafta Cengizin elinde bulunan Turna kurtulabilecek mi? Zeynep kendi öz annesinin babasının katili olduğunu bilsede gerçek Anne dizisi 19. yeni bölüm fragmanında ortaya çıkacaktır. Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gülenay Kalkan ve Can Nergis yer alıyor. Anne dizisi 14 Mart Salı akşamı saat 20:00da ekrana gelmeye hazırlanıyor.

ANNE DİZİSİ 19. BÖLÜM ÖZETİ

Turna’ya ulaşmaya çalışan Zeynep’i bekleyen acı sürpriz ne? Cengiz büyük intikam planını uygulayabilecek mi? Turna’yı kurtarabilmek için gözünü kırpmadan Cengiz’in karşısına çıkan Gönül ölecek mi?

Turna’nın Zeynep’i araması ve Adapazarı yolunda olduklarını söylemesinin ardından Zeynep ve Şule derhal yola çıkarlar. Tek istedikleri Turna’ya bir an önce sağ salim ulaşmaktır. Turna ise kan kaybından dolayı kendinden geçen Cengiz’e yardımcı olmaya çalışmaktadır. O sırada karşısına çıkan esrarengiz kişi olayların gidişatını tamamen değiştirecektir.

Sinan arama çalışmalarına son sürat devam eder ve Caner’in getirdiği haberle hemen Adapazarı’na doğru yola çıkar. Bu sırada Zeynep ile de iletişime geçerler ve işbirliği yaparlar. Her yerde Turna’yı arayan Zeynep Şule’nin fenalaşınca onu hastaneye götürmek zorunda kalır. O sırada Zeynep’e gelen bir telefonla soluğu karakolda alırlar.

Zeynep’e mutsuzluktan ve üzüntüden başka bir şey veremediğini düşünen Gönül, onun hayatından tamamen çıkmaya karar vermiştir. Çocukluk arkadaşı Nermin’e gider. Burası aynı zamanda ilk gençliğinin ve evliliğinin de geçtiği yerdir. Gönül kocası Mustafa’nın mezarı başında onunla ve geçmişle hesaplaşır. Kararını vermiştir, bir daha Zeynep’in karşısına çıkmayacak ve sırlarıyla ölecektir. Onun bu kararını sorgulamasına neden olan ise Cahide’nin sözleri olur.

Cengiz yaralı halde Saniye’nin evine gider. Cengiz’in yıllardır yok saydığı, unutmak istediği geçmişinden gelen bir yara olan Saniye onu karşısında görünce büyük bir şaşkınlık yaşar. Yine de evinin kapılarını açar. Zeynep’e ve Şule’ye büyük bir öfke duyan Cengiz gözünü karartmış ve korkunç bir plan yapmıştır. Artık ne para ne de pul istemektedir. Tek istediği Zeynep’in mahvıdır. Bunun yolunun da Turna’dan geçtiğini iyi bilmektedir. Şule’nin ve Saniye’nin tüm engelleme çabalarına rağmen canice planını devreye sokar.

Yayın Günü: 14 Mart Salı
Yayın Saati: 20.00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir