Genel Haberler

Arka Sokaklar 434. yeni bölüm fragmanında Mesut Komiser vuruluyor!

Kanal Dde bu hafta ekrana gelecek olan Arka Sokaklar dizisinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayına giren Arka Sokaklar 434. bölüm fragmanına göre dizide bu hafta Mesut, Gümüşün rehin aldığı insanları kurtarmaya çalışırken vuruluyor!

Arka Sokaklar yeni bölümü ile Kanal Dde kaldığı yerden devam ediyor. Dizide Mesut, Tunçun peşinden giderken vuruluyor mu? Tunç, babasını yeniden görebilecek mi? Zelişi imza atarken gören Hüsnü şok olur ve rahatsızlanır. Yoksa Zeliş ailesinden habersiz birlikteliğe bir ömür imza mı attı? Mesut yeniden Tunçu görebilecek mi? soruları yeni bölümde yanıt bulacak.

Malik Botan tarafından Tunçu bulmak için Mesut dağa çıkar. Fakat bu arazilerde onu en tehlikeli anlar bekler. Tunçun izindeyken onunla alakalı benzer durumları da çözümlemek için bölgeyi temizlemek için görev alır. Bu görevler sırasında çatışmaya giren Mesut, ansızın yere yığılır.

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle 24 Mart Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

MESUT KOMİSER VURULUYOR!

Mesut, Kovandere’de, gece gündüz oğlunun peşindedir. Ekipçe, Tunç’u bulmak ve teröristleri ele geçirmek için, hummalı bir çalışma yürütürler. Gümüş ve adamları, Tunç’u elleri ve kolları bağlı olarak, oradan oraya sürüklerler. Mesut oğluna tam yaklaşmıştır ki çocuğu başka yere götürürler. Rıza Baba ve ekibin aklı Mesut ve Tunç’tadır ancak İstanbul’da da yapacakları iş ve yakalayacakları suçlular vardır.

Aslı isimli bir genç kız, çalıştığı büfede eski sevgilisi Haydar tarafından rahatsız edilmektedir. Aynı gün kız evinden kaçırılmıştır ve eve gelen ekip, kurşunun açtığı deliğe rastlar. Eski sevgili yakalanmıştır; ancak kızın kaçırıldığı saatte her zaman gittiği kahvede olduğu tespit edilmiştir. Aslı’yı kimin kaçırdığını bulmak için ekip her ipucunu değerlendirir.

Mesut ve Oktay çatışmalar esnasında tesadüfen bir tünele ulaşırlar. İkisi de tünelin onları nereye götüreceklerini düşünmeden takip ederler. Uykusuz geçen onca günün sonunda Tunç’a kavuşmak ümidiyle yola devam ederler. Tünel sonunda Mesut oğluna kavuşur ancak buradaki dava bitmez Gümüş’ü saklandığı delikten çıkarmadan, bölgedeki çatışma bitmeden Mesut İstanbul’a gitmemeye kararlıdır. Mesut ve Oktay tip değiştirerek Gümüş ile bir araya gelir. Mesut, Gümüş’ün rehin aldığı insanları kurtarmaya çalışırken, adamın kendisini fark etmesi sonucunda, Gümüşün silahından çıkan kurşun Mesuta isabet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir