Aşk ve Gurur 3. bölümde Zeynep ile Kenan arasında romantik anlar!

Show TVde yeni başlayan Aşk ve Gurur bu akşam 3. bölümüyle yayınlanacak. Aşk ve Gururun yeni bölümünde Zeynep Muratın sevgilisi olmayı kabul etse de çevresindekiler mutsuz olduğunu söyler. Mutsuzluğu kabul etmeyen Zeynepe Murata aşık olmadığı söylenir. Diğer yandan Zeynep ile Kenan yakınlaşmaya başlar, peki neler olacak?

Aşk ve Gururun Pazar akşamı ekrana gelecek 3. bölümünde; Murat, annesi ve Şevval arasındaki bağı anlamaya çalışmaktadır. Ancak ikili arasındaki sırrın ne olduğunu bir türlü keşfedemez. Zeynep, Gülnazın ölümüyle iyice içine kapanan Muratın evlilik teklifini kabul eder. Bir yandan da Kenanla aralarındaki büyük çekime karşı koymaya çalışmaktadır.

Bu durum Kenanla Zeynepin arasının gerilmesine neden olur. Şevval, Kenanın daha önce annesine ait olan evi almış olmasından rahatsızdır. Kenanı kontrol altında tutabilmek için zaten en büyük hissedarı olduğu şirkette çalışmaya geri döner. Amacı Kenanı şirketten ve hayatından uzaklaştırıp büyük sırrını garanti altına almaktır. Kadir babasıyla arasındaki iplerin iyice gerilmesi nedeniyle evi terk eder.

Diğer yandan Kadir ve Türkan artık birbirlerine olan duygularına hakim olmakta iyice zorlanmaktadır. Elif, kendi bölümünden Mert adında bir gençle tanışır. Mert Elife olan ilgisini gizlemez. Ancak Mertin Elife olan hisleri karşılıksızdır.

AŞK VE GURUR 3. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Etiketler:

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir