Genel Haberler

Diriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanında Vasilius köşeye sıkışıyor

TRT 1 ekranında yayınlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrulda Vasiliusun Hain planı sonuçsuz kalacaktır. Ertuğrul ve Sadettin Köpekin avucuna düşen Vasilius kurtulabilecek midir? Öte yandan Zindandan kurtulan bamsı Teonun adamlarının hain saldırısına uğrayacaktır. Peki Bamsı Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında hayatta kalabilecek midir?

Diriliş Ertuğrul 80. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrulda bu hafta işler Ertuğrul Beyin arzu ettiği gibi şekillenecektir. Hanlı Pazar için Sadettin Köpekle görüşen Vasilius Ertuğrulu köşeye sıkıştırmaya çalışırken bir anda kendisi zor durumda kalacaktır.

Sadettin Köpek, Ertuğrul Beye Vasiliusun hain planlarından bahseder ve Alplerine Aslıhan Hatunu kurtarmaları için emir verir. Vasilius, hanlı pazara istediğini alacağı düşüncesiyle gelir fakat beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Ertuğrulu kösşeye sıkıştırmayı amaç edinen Vasilius, kendini bir anda Ertuğrul ve Sadettin Köpekin avucunda bulacaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 80. BÖLÜM ÖZETİ

Batuhan’ı kullanarak, Aslıhan’ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek’in desteğini alarak Hanlı Pazarı elde etmek istemiştir. Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır. Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirilmiştir. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır.

Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in elinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Helena’nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius’un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır. Aklı Helena’da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır.

Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir? Bugüne kadar abisi Aliyar’a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir