Hayat Şarkısı 48. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisi yayınlanan yeni bölümde Mahir ve Hülya yeniden operasyonlara başlıyor. Peki Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek mi?

Hayat Şarkısı dizisinin yayın günü değişti! 48. bölümünden itibaren Pazar akşamları ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı dizisi için heyecan dorukta. Yayına giren Hayat Şarkısı 48. yeni bölüm 2. fragmanında Hülya ile Mahir, sahalara geri dönüyor! İkili bu sefer kimin peşine düşecek?

Efsaneler geri dönüyor! Eski günlerdeki gibi Hülya ile Mahir, yine operasyonlarına başlıyorlar! Hülyadan beklediği telefonu alan Mahir, büyük bir sevinç yaşıyor. İkilinin yeni planları, herkesi çok şaşırtacak. Hülya ile Mahir bu sefer neyin peşine düşecek?

Hayat Şarkısı yeni gününde yeni saatiyle Pazar akşamları saat 21.00de ekranlara geliyor!

HAYAT ŞARKISI 48. BÖLÜM 2. FRAGMANI

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Hayat Şarkısı son bölümünde Bayram Cevher oğullarını kurtarmak için yola çıkıyor; Hülya evde büyük bir tehlikeyle burun buruna geliyor! Bayram Cevher oğullarını kurtarma umuduyla Memoyu da alıp gittiğinde, Cem tamamen savunmasız kalan Cevher Ailesinin geri kalanlarını yok etmek için harekete geçer. Cevher erkekleri kendi hayatları için mücadele ederlerken kadınların ve çocukların güvenliğini sağlamak da Kaya, Mahir ve Ardaya kalmıştır.

Bayram Cevherin bu çok zor kararı bir felakete mi yol açacak, yoksa hepsi akıllıca bir planın parçası mıydı? sorusu son bölümde yanıt buldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir