İçerde 26. bölümünde Kebapçı Celal bıçaklanacak mı?

Reyting rekorları kıran İçerde dizisi yarın akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak. İçerdenin 26. yeni bölümü nefesler tutularak izlenecek. İçerdede Sarpın annesi Füsun oğlunu korumak için Celali bıçaklamak ister, peki bunu başarabilecek mi? İçerde yarın akşam izlenebilecek.

Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen İçerdenin 26. yeni bölümünde Kudret Mertin Celal için çalıştığından şüphelenir ve bunu anlamak için plan yapar, peki başarabilecek mi? Sarp hala hapisteyken Kebapçı Celal dışarıdadır, Fisun ise bıçak alarak Celalin arkasından ilerler. Diğer yandan Kudret ve Celal arasındaki gerginlik de devam etmektedir. İçerde Pazartesi akşamları Show tvde.

İÇERDE 26. BÖLÜM FRAGMANI


İÇERDE 26. BÖLÜM ÖZETİ

Kudret, Mertin Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir Oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

Etiketler:

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir