KPSS 2017/3 tercih işlemlerinde son gün

Sağlık Bakanlığına sözleşmeli personel poziyonlarına yerleştirilmek üzere yapılan tercih işlemlerinde bugün son gün. ÖSYM KPSS 2017/3 tercihlerini tamamlayacak olan adaylar Aday İşlemleri sistemi üzerinden tercih işlemlerini tamamlayabiliyor.

KPSS 2017/3: sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih işlemleri başladı. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen adaylar için 2017/3 tercih kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı.

KPSS 2017/3 TERCİHLERİNDE SON GÜN

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi ile 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 45/A maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Adaylar tercihlerini 2-9 Mart 2017 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYMye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 9 Mart 2017 tarihinde saat 23.59da sona erecektir.

Adaylar, tercihlerini Ekte yer alan KPSS-2017/3 Tercih Kılavuzunda yer alan kurallara göre, internet üzerinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. Adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri önem arz etmektedir.

Etiketler:

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir