O Hayat Benim 124. bölüm fragmanda Bahar ameliyet masasında

Fox TV ekranında yayınlanan O Hayat Benim 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisinde Bahar ameliyat masasında yaşam mücadelesi veriyor. Ateş ise ensesine dayanmış silahla hayatta kalma mücadelesi veriyor. Efsun ise yıkılmış bir vaziyette. O Hayat Benim 124. yeni bölüm fraganı ile bu akşam izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

O Hayat Benim 124. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen O Hayat Benimde Bahar hayatta kalma mücadelesi veriyor. İzleyenleri ekrana kilitleyecek olan O Hayat Benim dizisinde Ateş, ensesine dayananan silahın ucundan kendini kurtarabilecek mi? Efsun yaşanan olayların ardından darmadağın oluyor. O Hayat Benim 124. yeni bölümü ile bu akşam izleyenleri ile fox tv ekranında buluşuyor.

O HAYAT BENİM 124. BÖLÜM ÖZETİ

Bahar ameliyat masasında. Ateş ise ensesine dayanmış silahla. İkisi de ölümün eşiğinde! Nuran savunmasız… Efsun yıkılmış bir vaziyettedir Bunca felaketin arasında Toros da Hülya’nın kırk altı raporunu iptal ettirip onu hapse atabilmek için harekete geçmiştir. Ne Mehmet Emir’in ne de Kenan’ın gücü Hülya’yı korumaya yetiyordur.

Efsun, Bahar’a verdiği sözü tutup hamile kalabilmek için tedavi görmeye başlar. Ama onun umutları da hızla tükenmektedir. Ve hayata hırsla tutunmaya çalışırken karşılarına yeni biri çıkar. Efsun’a zenginlik ve başarı vaat eden Orkun Baytan adlı iş adamı, onun değer verdiği başka şeyleri kaybetmesine sebep olmak üzeredir. Her şeyden ve herkesten önemlisi de Arda’yı!

Etiketler:

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir