Adı Efsane 2. Devre başlıyor! İşte yeni fragman

Kanal Dnin ilgiyle takip edilen dizisi Adı Efsanede ikinci devre başlıyor. Herkes yolunu baştan çizecek. 4 Temmuzda başlayacak olan Adı Efsane 2. Devre fragmanı ile şimdiden merak konusu oldu.

Macera şimdi başlıyor! Birbirinden heyecanlı bölümleriyle Adı Efsane 4 Temmuz Salı akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

Hakan ve tayfasını neler bekliyor? Hayat iki devreli bir maçsa heyecan şimdi başlayacak!

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tayfa nezarette!

Kıvanç, babasının hapse düşmesinden sorumlu tuttuğu tayfaya uyuşturucu tuzağı kurar. Tayfanın toplandığı depoyu basan polisler, Fiko, Ali ve Sadıkı tutuklar. Daha sonrasında gelen Hakan ise, depoda olmadığından suçun dışında kalır. Komiser Hasan gençleri içeriden çıkaramanın yollarını ararken, Hakanda boş durmaz. Komiser Hasanın tüm uyarılarına rağmen Hakan, kendi başına işin peşine düşer. Kıvançın da işin içinde olduğunu düşünen Hakan onun peşine düşer. Kıvançın ise, Hakana kötü bir sürprizi vardır. Adamsız dolaşmayan Kıvanç, Hakanı hırpalar. Hakan, her adımında sonuçsuz kalır; fakat, çok önemli bir olay gelişir! Fiko, Ali ve Sadık hapisten çıkabildi mi? Hakan, Kıvançın uyuşturucu olayını planladığını ortaya çıkarabildik mi? Gençleri bekleyen sürpriz ne?

Tarık hayatını riske atıyor!

Tarık, Gürolun vurmasından sonra ağır yaralanır. Hastaneye kaldırılan Tarıkın durumu ciddidir. Çok kan kaybetmiştir ve kanı ise, zor bulunan bir kandır. Şansa Baharın kanı uyar ve hayata tutunmayı başarır. Doktorlar -kesin bir dille- tam iyileşmeden hastaneden çıkmaması gerektiğini söyler. Tarık ise, yaklaşan final maçına takımın başında çıkmak için inat eder. Ölümü bile umursamadan yanlarında olmaya kararlıdır. Tarık, doktorları dinlemeyip gittiği maç sonunda hayatını mı kaybediyor?

Şampiyonluk maçında takım eksik!

Sonunda final maçı gelir. Kıvançın pis oyunu ile Yalıköy Lisesi maça eksik kadro çıkar. Bu maçın kazanılması Kıvanç için çok önemlidir. Hakanın ise, Fikoya ve diğerlerine sözü vardır: Maçın kazanılması gerekmektedir. Yalıköy Lisesi Fiko, Ali ve Sadıktan eksik çıktıkları maç esansında bir sürpriz yaşanır. Final maçını kim kazandı? Hakan, tayfasından eksik çıktığı maçta neler yaşadı? Maçta yaşanan sürpriz ne?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir