Kaya Çilingiroğlu 71 TL, Zehra Çilingiroğlu 650 TL ödedi!

Kaya Çilingiroğlu kızının 650 lira hesap ödediği Türkbükündeki bir mekandan sadece 71 lira vererek kalktı. Spor yorumculuğu yapan Kaya Çilingiroğlunun oğlu ile yaptığı keyifse çok daha makul bir fiyata tamamlandı.

Kaya Çilingiroğlu, kızının aksine fiyat bakımından halkın yardımcısı olan mekanda yemek yedi ve kızının 9 katı az ücret ödedi.

Zehra, hamburgerin 65 TL, lahmacunun 45 TL, limonata ve ayranın ise 32 TL olduğu sosyetik mekanda 1 arkadaşıyla 650 TLlik hesap ödedi.

Kızı için Zehra bana çok benzer. Aşırı halk çocuğudur diyen Kaya Çilingiroğlu ise deniz keyfi yapmak için Zehranın aksine Türkbükünü pahalı ve ucuz diye 2ye bölen köprünün sağ tarafındaki makul fiyatlı bir yeri tercih etti.

Eski eşi Feraye Tanyolaçtan olan oğlu Hüseyin Kaya ile önceki gün Yakamoz Beyaz Beachte objektiflere yansıyan Çilingiroğlu, 11 yaşındaki oğluyla deniz keyfini ucuza kapattı.

Çilingiroğlu, kızının gittiği mekanda 95 TLye satılan bir tabak mantıyı 30 TLye yedi.

Ünlü spor yorumcusu, kızının 72 TLye yediği makarnayı da oğluna 25 TLye yedirdi. İçecek olarak da 2 bardak limonata söyleyen baba-oğul, bunun için de 16 TL ödedi.

Zehra deniz keyfi için 650 TL öderken; Kaya Çilingiroğlu, oğluyla 71 TLye yemek yedi. (Posta)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir