Tuba Büyüküstün ün yeni sevgilisi 3 ay önce kız istemişti

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Emirganda gece kulübü olan Umut Evirgen ile aşk yaşıyor. Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün ile dün gündüz saatlerinde fotoğraflarını çeken Hürriyet muhabiri İsmail Bayrakın makinesini korumalarına yolunu kestirip silah zoruyla aldırttı. Bu arada Umut Evirgen geçen 22 Martta kız arkadaşı Cansu Ağarı istemeye yakın dostu Çağatay Ulusoy ile gitmişti.

İkiz çocuk annesi 35 yaşındaki Tuba Büyüküstün, 6 yıllık eşi Onur Saylaktan 5 Haziranda boşandı. Oyuncunun adı çok geçmeden İstanbul Emirgandaki La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekanların genç işletmecisi Umut Evirgenle aşk dedikodularına karıştı.

İddialar geçen hafta magazin basınında da yer buldu. Ve ikili önceki gün La Boom önünde ilk kez birlikte objektife takıldı. Ancak hemen ardından ortalık karıştı.

Umut Evirgenin korumaları durumu fark eder etmez Hürriyet muhabiri İsmail Bayrakın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı.

Baltalimanında aracın önünü kesen korumalar silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Korumalar Hürriyet muhabirine, Şimdi git bir saat sonra La Booma gel makineni al diyerek oradan uzaklaştı.

Tüm çabasına rağmen makinesini geri alamayan İsmail Bayrak, olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliğine giderek Umut Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu

Umut Evirgen üç ay önce kız arkadaşı Cansu Ağarı istemeye yakın dostu Çağatay Ulusoy ile gitmişti. (CnnTürk)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir