Arka Sokaklar 447. bölüm sezon finalinde Çoban ailesi darmadağın Video

Arka Sokaklar 447. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Kanal Dnin fenomen dizisi Arka Sokaklar 447. yeni bölüm ile Cuma akşamı sezon finali yapacak. Arka Sokaklar sezon finalinde polisten kaçan Durul, arabasıyla Suata sert bir şekilde çarpar.

Arka Sokaklar Cuma akşamı sezon finali ile ekrana gelecek. Banka soyguncusu Durul, polisten kaçarken Hüsnünün eşi Suata çarpar. Arka Sokaklar 447. yeni bölüm sezon finalinde fragmanında Çoban ailesi darma dağın olur.

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİ FRAGMANI

Rıza, İlhanın ölmediğini anlamıştır. İlhan, Rızanın her şeyden haberdar olduğunu öğrenince Ferruha, Rızayı ortadan kaldırması için talimat verir. Ferruh, adamlarıyla beraber, Rızanın içinde olduğu cenaze aracına gelir. Silahlarını Rızaya doğrulturlar.

Durul, Erdal ve İskender, madde bağımlısı üç gençtir. Araç soygunu yaparlar ve sürücüyü yaralayıp kaçarlar. İskender yakalanır; ancak diğerleri kaçarlar. Yeni planları kuyumcu soygunudur. Altınları alıp kaçacaklarken Erdal yakalanır. Durul kuyumcudan çaldıklarıyla kaçar.

Çoban Ailesinin evini, düğün telaşı sarmıştır. Hüsnü Çoban, kemerleri sıkmıştır; ancak, Suat biricik oğlunun her şeyini eksiksiz yapabilmek için kredi bile çekmiştir. Alışverişler yapılmış, altınlar alınmıştır. Herkes neşe içinde düğün salonuna gelir. Düğünün ilerleyen saatlerinde, Suat altınları evde unuttuğunu hatırlar. Nazike ile beraber eve dönüp altınları alırlar. Dönüş yolunda, polisten kaçan Durul, arabasıyla Suata sert bir şekilde çarpar. Arda ve Tunç olaya şahit olur ve hemen ambulans çağırırlar. Suat, ameliyata alınır ve durumu çok kritiktir. Bütün ailesi ve sevenleri, Suatın ayağa kalkması için dua eder.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rıza Baba eve gitmemiştir. Ayla ve Pınar, merak içinde emniyete gelirler. Rızayı, İlhan kaçırmıştır. Arif Müdür’ü arar ve Valeri’den olan bebeğine karşılık, Rıza’yı serbest bırakacağını söyler. Arif Müdür ve ekip çaresizce İlhan’ın teklifini kabul eder; ancak, bir planları vardır. Takasın gerçekleşeceği mekana bütün ekip birlikte gitmiştir. Bebeğe karşılık Rıza Soylu

Ekip, İlhan Kansu tarafından kaçırılan Rıza Babayı kurtarma peşindedir! Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle 16 Haziran Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

Metin, Tekin ve İsmail, düğünden önce bekarlığa veda partisi düzenlemeye kalkışırlar. Asiye, bu duruma bozulur. Nazike ve Zelihanın desteğiyle, gösterişli bir kına gecesi yapmaya hazırlanırlar. Komşularda gelir ve çok eğlenirler. Metinler gittikleri mekanda çok sıkılırlar. İsmail sahneye çıkıp kemençeyle şarkı söylemeye kalkar ve mekan sahibiyle aralarında kavga çıkar. Hüsnü de olaya dahil olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir