Bodrum Masalı 41. bölümde Su ve Ateş babalarını bulabilecek mi? Video

Bodrum Masalı 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Bodrum Masalı 41. bölümde Ateş ve Su babalarının nerede olduğunu anlamak için harekete geçiyorlar. Bodrum Masalı her Pazar izleyici ile buluşuyor.

Bodrum Masalı nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 41. yeni bölüm fragmanı yayınlanan Bodrum Masalında Ateş ve Su babalarını bulmak için harekete geçiyorlar. Peki Ateş ve Su babalarını bulabilecekler mi? İşte Bodrum Masalı 41. bölüm fragmanı ve özeti..

Evren, Bora’nın kendisini koyduğu gemiden kaçma planları yaparken, Ateş ve Su babalarının nerde olduğunu anlamak için harekete geçer. Faryalı’nın yanı sıra, Bodrum’u terk etmek için hazırlanan Gözde de Evren’i bulmak için çalışmaya başlar.

Kelebek’in, Su’nun Londra planlarından haberdar oluşu ikisini kopma noktasına getirir. Maya kendisine istemediği halde yardım etmeye çalışan Faryalı’nın bu tavrından rahatsızdır. Bu konuyu konuşmak için buluştuklarında gördükleri, Yıldız’ın kalbini çok kırar. Yıldız ve Maya, Faryalı konusunda yüzleşir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir