Diriliş Ertuğrul sezon finali fragman da yeni planlar Video

Diriliş Ertuğrul 91. yeni bölüm ile sezon finali yapacak. Diriliş Ertuğruş 91. yeni bölüm fragmanında Vasiliusdan kurtulan Ertuğrulun başında daha büyük düşmanlar yer alıyor. Diriliş Ertuğrul sezon finali fragmanında oba beyi, Moğol ve haçlılara karşı mücadele edecek.

Diriliş Ertuğrul 90. son bölüm ile izleyenleri ekrana kilitlemişti. Yayınlanan son bölümde ise Ertuğrul, Vasiliusdan kurtulmuştu. Ancak yayınlanan 91. yeni bölüm fragmanında Ertuğrulun daha büyük düşmanları ortaya çıkıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİ FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 90. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Ekaterina’dan Sultan Aleaddin’in Hanlı Pazar’da olduğunu öğrenen Vasilius büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere yola çıkmıştır. Vasilius’un bu hamlesini farkeden Ertuğrul ise Sultan Aleaddin’i korumak için yeni bir plan yapmış ve Vasilius’u kendi tuzağına çekmiştir. Vasilius, Ertuğrul ve Sultan’ı tuzağa düşürdüğünü sanırken aslında kendisi tuzağa düşmüştür.

Peki bu karşılaşmanın sonu ne olacaktır? Büyük bir orduyla gelen Vasilius mu yoksa hazırlıklı olan Ertuğrul mu kazanacaktır? Diğer yandan Sultan Aleaddin İbn-Arabi’nin duaları ve şifasıyla ölümden kurtulmuş ve sağlığına kavuşmuştur. Emir Saadettin şimdi kaygı içerisindedir. Zira Sultan Aleaddin kendisini kimin zehirlediğini anlamaya çalışacaktır. Peki Sultan Aleaddin kendisini zehirleyenin Emir Saadettin olduğunu anlayacak mıdır? Köşeye sıkışmış olan Emir Saadettin bu çetin halden sıyrılabilecek midir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir