Kara Sevda 72. bölümde Emirin intikam planı ne olacak Video

Kara Sevda 72. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda dizisi yeni bölümde Emir büyük bir intikam planı hazırlığındadır. Star TVde ekrana gelen Kara Sevda 72. yeni bölümde Kemal ve Nihan ise düğünün ardından birbirlerine kavuşmanın tadını çıkarmaktadır.

Kara Sevda 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Kara Sevdada bu akşam yer yerinden oynayacak. Emir kendi imzasını taşıyacak büyük bir intikam planı hazırlarken Kemal ve Nihan düğünün ardından birbirlerine kavuşmanın tadını çıkarmaktadır. Kara Sevda yepyeni bölümüyle bu akşam star TVde.
KARA SEVDA 72. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Emir, imzasını atacak bir intikam planını devreye sokuyor. Kemal ve Nihan için düğün sonrasında kavuşma anı gelmiştir; sonunda tam anlamıyla bir aile olmanın tadını çıkarırlar. Kemal, babalığın hazzını doyasıya yaşarken Nihan, Kemal’e kavuşmanın mutluluğu içindedir. Yıllardır verdikleri mücadelede iki âşık için artık her şeyi geride bırakma zamanıdır.

Emir, hayatının en büyük kaybını yaşarken, bunun sorumlusu olarak gördüğü Kemal’i kalbinden vurmak için harekete geçer. Baş düşmanı ile olan bitmeyen savaşında Emir’in içindeki intikam duygusu hiç olmadığı kadar yoğundur.

Emir, Kemal’e son hamlesini yaptığında Mehmet üzerinden planladığı kurgu umduğu gibi sonuçlanmayacak ve kendisi için geri dönülmez sürecin başlangıcı olacaktır.

KARA SEVDA 72. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çember gitgide daralırken Emir için karar verme zamanı gelir. Emir, imzasını atacak bir intikam planını devreye sokar.

Emir, kaçmadan önce Denizi son kez görmeye karar verir. Kemal ise Emir’in son çare olarak kaçacağından emindir. Emir, dünyanın öteki ucuna gitse de peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ama Emir buna rağmen Deniz’le vedalaşmak için hayatının en büyük riskini alır. Emir, herkes evdeyken kızını görmenin cüretkâr bir yolunu bulur.

Kemal aralarındaki nefes kesen kovalamacada hiç olmadığı kadar Emir’e yaklaşır. Emir’in cevabı, ‘başlatmadığı’ bu savaşı bitirmek için Kemal’e gecikmiş bir evlilik hediyesi sunmak olacaktır.

Yayın Günü: 7 Haziran Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir